Nyílt Fedett-pályás Serdülő Atlétikai Verseny
A verseny ideje: 2015. január 18. (vasárnap) 10.30 óra. A verseny célja: Az atlétika népszerűsítése, versenylehetőség biztosítása a téli időszakban.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Nyílt Fedett-pályás Serdülő Atlétikai Verseny
A verseny rendezője: Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Versenyszervező: Vas László 06/20-3596-764
Versenybíróság:Elnök: Vas LászlóElnökhelyettes: Szalka GézaTechnikai helyettes: Pokrovenszki JózsefTitkár: Kindrusz Jolán
A verseny helye: Nyíregyházi Főiskola Atlétikai Csarnok (Nyíregyháza, Sóstói u. 31.)
A verseny ideje: 2015. január 18. (vasárnap) 10.30 óra
A verseny résztvevői: A szakosztályok, diáksport egyesületek versenyzői.
Nevezés: Az interneten és a helyszínen E-mail: vasl@nyf.hu
 Nevezési határidő: 2015. január 14. (szerda)
A nevezési díj versenyszámonként:

Serdülők: 800 Ft
Meghívottak: 1500 Ft
Váltók a nevezési díj kétszerese!

Helyszínen történő nevezés esetén 50%-al emelt a nevezési díj!
Díjazás: Versenyszámonként az I-III. helyezett versenyzők éremdíjazásban részesülnek
Versenyszámok:50m, 60m serdülő, 300m, 600m, 800m, 50 m gát, magas, távol, hármas, serdűlő ötös ugrás korlátozott nekifutásból, súly, 4×1 kör váltó
Egyéb: Öltözési lehetőség az atlétikai csarnok öltözőiben. A rendezőség az értéktárgyakért felelősséget nem vállal.
A serdülő korosztályokhoz nem tartozó versenyzők csak meghívottként indulhatnak!
Az időrendi kiírást megtekinthetik a mellékleteknél!