Izgalmas meccs végén NRK győzelem
Három pontot szerzett idegenben a Nyíregyháza.
A Magyar Kupa mérkőzés után ezúttal bajnoki kapcsán látogatott Kaposvárra a Fatum-Nyírsuli-NRK. A női röplabdások a kupameccsen 3-0-ra nyertek, de szoros játszmák végén. Ezúttal is volt izgalom bőven, az első szettben 24-21-nél három játszmalabdája is volt a Kaposvárnak, de fordított az NRK. A második szettben hasonló volt a történet, de itt a hazaiak voltak pontosabbak a hajrában. A következő két szettet viszont nyerte a Nyíregyháza, így három ponttal gazdagabban térhetett haza.
Kaposvár–Fatum-Nyírsuli-NRK 1:3 (-24, 25, -21, -18)
NRK: Erdős Zs. 5, Sikos P. 15, Hengsperger 13, Ribeiro 19, Andrejkovics 16, Roma 13. Csere: Botos F. (liberó), Akimova 1. Edző: Kőhalmi Richárd.
Dankó L, nyiregyhaza.hu