Hétvégén Mikulás futás a Stadionban
Szombaton immár a 17. alkalommal kerül megrendezésre a Mikulás futás Nyíregyházán, a Városi Stadionban. A már hagyományossá vált sportrendezvényre nemcsak város, hanem a megye apraja-nagyját várják a szervezők.
A már hagyományossá vált sportrendezvényre nemcsak város, hanem a megye apraja-nagyját várják a szervezők. A napot egy közös kis bemelegítéssel indítja majd Kalapos Tamás 9.20 órakor, ahol a kicsik és nagyok megtanulhatják a Mikulás táncot, majd indulhatnak a távok. A 17. OTP Bank Mikulás futáson először a legkisebbek vághatnak neki a métereknek. Az ovisoknak és az alsósoknak 400 métert kell lefutni. A felsős általános iskolásoknak 600 métert kell teljesíteniük. Lesz természetesen családi futás is.
A szervező, Nyírsuli Kft. minden indulónak kedveskedni szeretne, így a programok végén értékes nyeremények kerülnek majd kisorsolásra a tombolán.