Házi rangadón a Nyírsuli kézilabdásai
Csütörtökön Nyíregyházán csapott össze a Nyírsuli két kézilabda csapata. Hanufer Sándor és Bécsi János  tanítványai derekasan küzdöttek egymás ellen. Az első félidő után a Nyírsuli Akadémia állt nyerésre 12-19-el…
Csütörtökön Nyíregyházán csapott össze a Nyírsuli két kézilabda csapata.
Hanufer Sándor és Bécsi János  tanítványai derekasan küzdöttek egymás ellen. Az első félidő után a Nyírsuli Akadémia állt nyerésre 12-19-el, amit a második félidőre sem sikerült kiegyenlíteni a Nyírsuli II. fiainak.
– A házi rangadón szoros első félidő után magabiztos végjátékkal sikerült nyernünk. Külön szeretném kiemelném Mihály Béci 16 gólját. – mondta Bécsi János edző.
– A “nagyok” nem kegyelmeztek, alapos verést mértek a “kicsikre”. A mérkőzés elején a fiatalabb évjáratú második csapat kezdett jobban, de ezzel megcibálta az oroszlán bajszát, és nagy különbségű vereséget szenvedett. – tette hozzá Hanufer Sándor.
Eredmény:
Nyírsuli II – Nyírsuli Akadémia félidő: 12-19; vége: 23-29
A fotókat Bécsi János készítette.