Nincs akadály a Nyírsuli Röplabda Akadémistái előtt
Két NBII-es fordulón és Országos Serdülő Bajnoksági fordulón túl vannak a Nyírsuli Röplabda Akadémia fiataljai. Balázs István csapata az NBII-ben először a debreceniekkel, majd az egriekkel csapott össze, mindkét mérkőzést megnyerve.
Balázs István csapata az NBII-ben először a debreceniekkel, majd az egriekkel csapott össze, mindkét mérkőzést megnyerve. A következő összetűzésekre a nyíregyháziaknak egészen a jövő hét végéig várnia kell, ekkor viszont hosszú hétvégére készülhetnek.
November 8.-án Kecskeméten, majd rögtön másnap november 9.-én már Szegeden ütik a labdát.
Eredmények:

Nyíregyházi Főiskola-Nyírsuli Akadémia  – Eötvös Ráthonyi Debrecen 3-0
VIKSZ Agria Eger – Nyíregyházi Főiskola Nyírsuli Akadémia 0-3

A Nyírsuli Akadémistái az Országos Serdülő Bajnokság, első fordulójában Miskolcon léptek pályára. Legközelebb november 15.-én az Egerrel lesz randvújuk.
Eredmények:

Nyírsuli Akadémia – Közgazdasági Egyetem 3-0