Magabiztos győzelem
A Nyírsuli Serdülő II kézilabda csapata az Országos Serdülő Bajnokság következő fordulóját Sárospatakon játszotta le. Hanufer Sándor tanítványai nem vallottak szégyent, megmutatták, hogy a nyíregyházi fiúknak nincs párja.
– A srácok alaposan felborították a papírformát, hiszen végig vezetve,magabiztos győzelmet arattak. – mondta el a Nyírsulisok edzője, Hanufer Sándor.
Sárospataki TC – Nyírsuli II 31 – 36 (13-21)
Gólszerzők: Kvancz Balázs 12, Mészáros László 6, Csikós Patrik, Gubek Julian 5-5, Horváth Bendegúz 4, Papp László, Tamás Levente 2-2.