Pontok idegenből
Győzött a Fatum-Nyírsuli-NRK.
Budaörsön lépett pályára a bajnokság második fordulójában a Fatum-Nyírsuli-NRK. A nyíregyháziak rosszul kezdtek, és az első játszmát elveszítették. A folytatásban viszont úgy tűnt, simán nyeri a találkozót a Nyíregyháza, de a negyedik játszmában fordítottak a hazaiak, így jöhetett a döntő szett. Ezt nyerte az NRK, és megszerezte első győzelmét a bajnokságban.
Budaörs–Fatum-Nyírsuli-NRK 2:3 (16, -14, -12, 22, -9)
NRK: Erdős Zs. 4, Hensgperger A. 1, Vén E. 10, Ribeiro 18, Sikos P. 20, Roma F. 13. Csere: Botos F. (liberó), Aguilera, Sitku T., Berényi E., Andrejkovics 9. Edző: Kőhalmi Richárd.
Kőhalmi Richárd:Sajnálom az elveszített pontot, le kell vonnunk a mérkőzés tanulságait.
DL, nyiregyhaza.hu