Családi Futónap a Városi Stadionban
A morcos októberi időjárás ellenére rengetegen vettek részt szombaton az első Nyírsuli-Retro Rádió-Intersport Családi Futónapon Nyíregyházán, a Városi Stadionban.
Az ünnepélyes megnyitón, Szilvási István, önkormányzati képviselő köszöntötte a sportnapra kilátogatókat, majd egy közös zumbás bemelegítést követően elrajtolt az első versenyszám. A napot a legkisebbek, az ovisok nyitották meg. A táv 400 méter teljesítése volt. A kissé nagyobbakra, az általános iskola alsós korosztályának már 800 métert kellett lefutnia, a felsősökre 1400 méter várt. A jó hangulatú vidám délelőttöt a felnőttek 2500 métere zárta.
A szervezők minden elindulót egy tombolaszelvénnyel jutalmaztak meg a lefutott méterekért, melyekért értékes nyereményeket vehettek át a díjkiosztást követően.
Az eredmény letölthető a mellékleteknél!