Tanévnyitó Streetball Fesztivál a Bujtoson
Kosarasokkal telt meg vasárnap Nyíregyházán a Bujtosi Városliget. Néhány hete a Nyírerdő által épült pályán első alkalommal rendeztek streetball versenyt.
A megmérettetésen több korosztály, köztük a Nyírsuli és a Marso NYKK több játékosa is benevezett. A felnőtteknél és junioroknál négy-négy csapat és a serdülőknél nyolc csapat versengett egymással. A jó hangulatú mérkőzéseken dr. Adorján Gusztáv, önkormányzati képviselő, a verseny fővédnöke is pattogtatta a labdát, aki a Reumások csapatával az előkelő második helyet szerezte meg a felnőttek mezőnyében.
Az utcai kosárlabda fesztiválból hagyományt szeretnének teremteni és minden évben megrendezni. A verseny különdíjait az Intersport biztosította.
Eredmények:
Felnőtt:1. NYKK A2. REUMÁSOK3. NEM KELL TAGOK4. NYKK B
U181. NINCS2. RUDY GAY3. DICK4. JÓSKA BÁCSI FIAI
U141. ÉN SEMMIT2. REJTÉLY3. GULYÁSLEVES    SÓLYOMFIÓKÁK4. KISPADOSOK    NEM TUDJUK5. SÓLYMOK   SZARVASBIKÁK