Csütörtökön kezdődik a Strandfoci Fesztivál
Bár véget ért a Futball Világbajnokság, a foci kedvelői nem maradnak program nélkül. Július 17.-20-ig Nyíregyházán a sóstói parkfürdő  a 3. Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.-Nyírsuli Strandfoci Fesztivál csapataitól lesz hangos.
A négynapos kupára hét megyéből, összesen 14 településről  negyvenegy csapat érkezik, hogy megvívják küzdelmüket a Fatum  Kupáért. Az idei verseny érdekessége, hogy már nemcsak a férfi csapatoknak szurkolhatunk, hanem négy női csapat is rúgja majd a bőrt a meleg homokban.
Az első mérkőzések csütörtökön 10 órakor kezdődnek és egészen estig kemény csatákra számíthatunk. Pályára lépnek majd természetesen Nyírsulisok is, két csapattal, az U18-asok a Kormányőr SE-vel mérkőznek meg a döntőbe kerülésért, míg az U21-esek a Nyírség Copy Kft.-vel rúgja a labdát.
A fotón a tavalyi győztes, a Nyírsuli csapata látható.