Ugrásszerűen javuló tehetség
Második helyezést ért el távolugrásban a nyíregyházi Leveleki Bence – Bem József Általános Iskola hetedik osztályos tanulója – az országos atlétikai diákolimpia döntőjében, Budapesten.
Az eredmény értékét növeli, hogy a Puskás Ferenc Stadionban nagyot alakító reménység még csak három éve sportol versenyszerűen.
– Már a kezdettől látszott, hogy Bence rendkívül kiemelkedő, céltudatos sporttehetség – vallja lelkes edzője, Bakosiné Szenczi Erika.
Az ifjú atléta nemcsak dobogós helyezéseire lehet büszke, de tanulmányaiban is jeleskedik, hiszen már most eldöntötte, hogy mérnök szeretne lenni.
Forrás: szon.hu