Ma Fatum-Nyírsuli mérkőzés 17.30-tól a Buszacsában!
Mi lesz ebből? Menetelés vagy sima győzelem?
A Fatum Nyírsuli röplabdás lányai ezúttal a hetedik helyért szállnak ringbe a Kaposvár lányaival pénteken a Buszacsában a két győztes mérkőzés erejéig tartó küzdelemben. A bajnokságban eddig mindkét alkalommal a nyíregyházi lányaink győztek a mindig nagy küzdéssel játszó somogyiak ellen. Ahogy egy hete, úgy most is izgalmas meccs várható Nyíregyházán, nem lesz sima,de hazai győzelemmel zárulhat a derbi!
Gyertek, szurkoljatok a lányoknak, március 21.-én 17 óra 30 perctől a Buszacsában, hogy ismét remek hangulatot varázsoljunk a lányok számára!