Nem sikerült meglepetést szerezniük
Csütörtökön este a Fatum-Nyírsuli NRK röplabda csapata megkezdte a TF ellen szereplését a bajnoki  rájátszásban. Az első randevúra Budapesten került sor.
Az első randevúra Budapesten került sor. Az egyik fél három győzelméig kiírt párharc nyitótalálkozóján a nyírségiek ellen szólt, hogy az idény során eddig letudott két összecsapást kivétel nélkül elbukták a TF ellen.
A kocka egyelőre nem fordult meg, a nyíregyházi lányok 3-0-ás vereséggel kellett, hogy hazatérjenek.
– Röviden úgy tudnám összefoglalni, hogy jó játék volt. Apróságokon múlott, hogy nem lett más. – mondta Balázs István, a Fatum-Nyírsuli NRK edzője.
Végeredmény: 3-0 ( 28-26, 25-10, 25-23)
A következő találkozóra szombaton kerül Nyíregyházán rendhagyó módon 13 órakor a Bujtosi Szabadidő Csarnokban.