Kecsekméten a serdülő röplabdások
Szombaton a Nyírsuli serdülő lány röplabda csapatára is újabb megmérettetés vár. A középszakasz második tornájának Kecskemét ad majd otthont.
A középszakasz második tornájának Kecskemét ad majd otthont. Az ellenfél a TFSE-KRA és a házigazda KecskemétiSportiskola lesz.
ErdősnéBaloghErika tanítványai szeretnék megismételni az első nyíregyházi torna eredményét, ahol 3-1 arányban legyőzték a TFSE-KRA-t és 3-0-ás vereséget szenvedtek a kecskeméti lányoktól.
– Nem lesz könnyű dolguk a lányoknak. A sok sérülés és betegség is hátráltatta a felkészülést, elég ha csak a feladó posztot említjük, Sitku Renátát térdsérülés miatt a gyerekcsapat irányítója Schwegler Stefi próbálja meg pótolni. Ráadásul nekem bajnoki mérkőzésem van a TF ellen Nyíregyházán ebben az időpontban, így Balogh István irányítja majd őket a pálya széléről. – mondta ErdősnéBalogh Erika, a csapat edzője.