A Gyöngyös jött és mindent vitt
A nyíregyházi fiúk  idegenben kikaptak a Mátra gyöngyszemeitől, de most a rossz előjeleknek köszönhetőn nem is várták a nagy csodát. A sok sérült és beteg már előre rányomta a bélyegét a csütörtöki mérkőzésre.
Hazai pályán fogadta tegnap a Nyírsuli Kézilabda Akadémia csapata a gyöngyösieket.
A nyíregyházi fiúk idegenben kikaptak a Mátra gyöngyszemeitől, de most a rossz előjeleknek köszönhetőn nem is várták a nagy csodát. A sok sérült és beteg már előre rányomta a bélyegét a csütörtöki mérkőzésre.
– Nagyon jó mérkőzésen maradtunk alul, a fiúk mindent megtettek, csak kevesen múlt a győzelem. Történt egy sajnálatos baleset is. A kulcsjátékosunk, Bor Márk ráesett a kezére, így az ő játékára közel 20 percig számíthattunk. – mondta Bécsi János, az akadémisták edzője.