Savaria nem jött össze
Nehéz hétvégén vannak túl az U23-as nyíregyházi kosarasok. A Nyírsuli-NYKK csapata idegenben, a szombathelyiekkel lépett pályára.
-Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk. Szombathely nagyon jó utánpótlás bázissal rendelkezik. A mérkőzés elejét rossz ritmusba kezdtük, de a harmadik negyedre felzárkóztunk. Sajnos Czura Attila megsérült az első félidőben és hiányoztak a pontjai. – mondta el Siska János, a csapat edzője.
A hétvégén már hazai terepen mérkőzik meg a nyírségi utánpótlás kosárcsapat a Kaposvárral. Ők a Nyírsuli-NYKK mögött állnak a tabellán, ezért lenne fontos a győzelem.
– A hétvégi mérkőzésen sérülése miatt még nem játszik Varga Marci és Czura Attila, így a fiatalok ismét több játéklehetőséghez jutnak.- tette hozzá a nyíregyháziak edzője.
Falco KC Szombathely – Marso NYKK:  79-64
Legjobb dobók: