Nem parádéztak az átlövők
A törökszentmiklósiak újfent borsot törtek a nyíregyháziak orra alá. A második vonalbeli férfi kézilabda bajnokság tavaszi második körében idegenben lépett pályára a Nyír-Flop Holding Nyíregyháza együttese.
A figyelmetlenséget és a hibákat egyaránt megbüntették a törökszentmiklósiak.
Szombaton este szerettek volna visszavágni az őszi, hazai fiaskóért. Sajnos nem sikerült, hiszen a törökszentmiklósi meccsen a mérkőzés előtt és a szünetben is mintha az öltözőben maradtak volna a nyírségiek. Mindkét játékrészt nagy hátránnyal indították Kaplonyi Zoltánék, sajnos csak az elsőben sikerült fordítani, szünet után már elmaradt a bravúr.
Hiányzott az összpontosítás
A bosszantó vereségnek természetesen számos oka van. Egyrészt a figyelmetlenség, az összpontosítás hiánya volt döntő, ami a védekezésben és még inkább a támadásokban rányomta bélyegét a vendégek játékára. Az átlövők most finoman fogalmazva nem jeles­kedtek, a két szélső, Nagy Csaba (6) és Juhász Zoltán (6) ketten több gólt dobott, mint a többiek összesen. Ráadásul a meccs végére a szufla is elfogyott, mert most rövidnek bizonyult a kispad.
Ennek a meccsnek vége, már a következő fellépésre kell összpontosítani, vasárnap az Ózd lesz a vendég.

Forrás: szon.hu