Bem Kupa Mini Röplabda Torna
Február 16.-án, vasárnap kerül megrendezésre a nemzetközi leány Bem Kupa Mini Röplabda Tornára Nyíregyházán, a Bem József Általános Iskolában.
A 2001-2002-es születésű lányokat nyíregyházi színekben a Nyírsuli Kft. utánpótlását is biztosító Arany János Általános Iskola és Gimnázium, a Móricz Zsigmond Általános Iskola valamint Bem József Általános Iskola képviseli. A hazai együtteseken kívül Budapestről, a Vasas, Egerből, Békéscsabáról, Miskolcról, valamint külföldről, Szatmárnémetiből is érkeznek az eseményre. Két kategóriában mérkőznek meg a fiatalok. Az „A” kategóriában nyolc csapat, míg a „B” kategóriában 12 gárda csap majd össze.
A mérkőzések két nyert játszmában dőlnek el. A helyezések eldöntésénél a pontok száma, a játszmák aránya, valamint a szerzett pontok arány a mérvadó.