TF vagy Vasas?
A TF vagy a Vasas ellen játszhat rájátszás első fordulójában a Fatum Nyírsuli-NRK. A női röplabdásokra az alapszakaszból még egy meccs vár, amikor a Kaposvár lesz az ellenfél.

Múlt vasárnap az ónos eső miatt elmaradt a Kaposvár elleni záró mérkőzés a Fatum-Nyírsuli-NRK számára. A női röplabdások a tervek szerint február 14-én pótolják az elmaradt találkozót, melynek csak olyan szempontból van tétje, hogy a helyosztóknál még összekerülhet a két együttes. Az NRK jelen állás szerint a legjobb négy közé jutásért a TF-el vagy a Vasassal játszik majd.
– Jelenleg úgy tűnik, a TF lesz az ellenfél. Nem ígérkezik könnyűnek, hiszen a múlt héten egy amerikai játékost szerződtettek, így komoly játékerőt képviselnek – mondta Erdősné Balogh Erika az NRK szakágvezetője
A nyíregyháziak jelenleg az ötödik helyen állnak, ami a Gödöllő első helyre sorolása után a hatodik pozíció lesz. A Gödöllő a nemzetközi kupában szerepelt, ezért a bajnokság alapszakaszában nem kellett részt vennie. A nyíregyháziaknál Hengsperger Anna továbbra is sérüléssel bajlódik, neki a válla fáj, Sitku Tamara viszont már elkezdte a tréningeket. Korábban volt arról szó, hogy a Nyíregyháza is szerződtet játékost a rájátszás kezdetére, de jelen állás szerint azzal a csapattal vág neki a play off-nak a gárda, mint amelyik az alapszakaszban szerepelt.
Dankó László
Forrás: nyiregyhaza.hu