Röplabda diákolimpia országos döntő Nyíregyházán
Magyar Diáksport Szövetség megbízásából a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület Nyíregyházán rendezi meg 2013/2014. tanévi röplabda diákolimpia országos döntőjét VI. korcsoportban.

Röplabda diákolimpia országos döntő Nyíregyházán
A verseny fővédnöke:

Áder János Magyarország Köztársasági elnöke

A verseny védnökei:

Dr. Simicskó István Emberi Erőforrások Minisztériuma Sportért és Ifjúságért Felelős Államtitkárság – államtitkár
Poór Csaba Magyar Röplabda Szövetség – elnök
Dr. Hoffman Rózsa Emberi Erőforrások Minisztériuma Köznevelésért Felelős Államtitkárság – államtitkár
Dr. Vinnai Győző Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal – kormánymegbízott
Borkai Zsolt Magyar Olimpiai Bizottság – elnök
Seszták Oszkár Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés – elnök
Dr. Papp Csaba Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés – jegyző

Az országos döntő rendezője:

a Magyar Diáksport Szövetség megbízásából a Szabolcs-Szatmár-Bereg Diáksport és Szabadidő Egyesület

Ünnepélyes megnyitó
2014. február 7. (péntek) 14.30 órakorBem József Általános Iskola Sportcsarnoka4400 Nyíregyháza, Epreskert u. 10.
Az országos döntő időpontja: 2014. február 07-08-09. (péntek, szombat, vasárnap)
Az országos döntő helyszíne: Nyíregyháza, Bem József Általános Iskola Sportcsarnoka 4400 Nyíregyháza, Epreskert u. 10.
Az országos döntő résztvevői: A 7 leány- és a 7 fiú területi országos elődöntő győztes iskolacsapatai, valamint az országos döntőt rendező, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I. helyezett leány-, és fiú bajnokcsapata. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyét a lányoknál és fiúknál egyaránt a nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium csapatai képviselik.