U23 Marso-NYKK-ZTE
Ez a januári  hétvége biztosan nem került be a legjobb játszmák könyvébe az U23-as nyíregyházi kosarasoknál. A Marso-NYKK a Zalakerámiát fogadta hazai pályán, a Bujtosi Szabadidő Csarnokban.

-Sajnos két meghatározó játékosomat nem tudtam játszani a mérkőzésen és ez meglátszott a játékunkon. Az első félidőben rossz ritmusban támadtunk és a védekezésünk sem volt elég hatékony. A második félidőben sikerült átvenni a vezetést, de nem tudtuk megtartani a mérkőzés végéig az előnyünket. – mondta el Siska János, a csapat edzője.
Marso-NYKK – ZTE:  72-82
Legjobb dobók:
Skorcov Gergő:  11Czura Attila:  13Kósa Tamás:  12/3Molnár Marcell:  10/6Szondi Ákos:  11