Laskai Írisz a dobogó tetejére állhatott
Nyíregyházi siker a Budapest-bajnokságon: a legkisebbek, vagyis az U11-es újoncok mezőnyében Laskai Írisz végzett az élen. A NAC asztaliteniszezője öt mérkőzés megnyerése után állhatott fel a dobogó tetejére.

A NAC Nyíregyháza asztaliteniszezője az U11-es korosztályban végzett az élen a Budapest-bajnokságon.
Nyíregyházi siker a Budapest-bajnokságon: a legkisebbek, vagyis az U11-es újoncok mezőnyében Laskai Írisz végzett az élen. A NAC asztaliteniszezője öt mérkőzés megnyerése után állhatott fel a dobogó tetejére. Laskai Írisz az összevont újonc kategóriában, vagyis az U13-asok között is szerencsét próbált, és a főtábla első fordulójában a selejtezőből csoportelsőként érkezett klubtársát, Juha Marinát kapta meg – a nyíregyházi házirangadót Írisz nyerte, akinek a továbbiakban nem volt szerencséje, hiszen a nyolc közé jutásért az első helyen kiemelt Nagypál Máriától szenvedett vereséget. Utóbbi nemcsak ennek a korosztálynak a versenyét nyerte meg, hanem a serdülők (3.) és az ifjúságigiak (2.) között is a dobgóra állhatott.
Forrás: szon.hu