Szombaton szuperdöntő

Február 25-én, szombaton hat csapat küzd meg a végső helyezésekért a nyírpazonyi csarnokban a Dechatlon – Konyha Möbel Kft. – Nyíregyházi Sportcentrum Városi Teremlabdarúgó Bajnokságon szuperdöntőjében.

A csoportokból az első két helyezett jutott be a hétvégi döntőbe, ahol két hármas csoportban küzdenek meg a végső helyezésekért. A két csoport győztese játszik majd majd az első helyért, a csoportmásodikok pedig a bronzéremért csatázhatnak.

A szombati döntőben már biztosan ott lesz a Messer United FC csapata, de az F csoportban szereplő Tompa Bánházi Autószerviz is kivívta a részvételét. Mellettük a Pikoló Söröző, a Het-Band Kft. és Marso Kft. együttesei is ott lesznek a végső csatában. A színvonalra és hangulatra nem lesz gond!

Nagy csaták és izgalmas mérkőzésre készülhetnek a kilátogatók.

Az A és B csoport mérkőzései 9.00 órakor kezdődnek.

A döntőkre 11.30-kor kerül sor.