Győzött az U17 futsal – Alakul a góllövő lista – Az U15 is megkezdte a bajnokságot

Január közepén Budapesten  és Újfehértón léptek pályára a Nyíregyházi Sportcentrum futsal utánpótlás csapatai. A fiatalabbak, az U17-esek óriásit meneteltek és 8-3-as győzelmet arattak a TFSE-BESTRONG együttese ellen. Szabó Dávid U17-es csapata ezzel a nyertes találkozóval a tabella dobogós, harmadik helyén posztol a bajnokságban. A góllövő lista élén pedig egy Nyíregyházi Sportcentrum játékos, Urr Dániel László áll. Az U20-nak nem indult ilyen jól az év. A szombati találkozón 5-0-s vereséget szenvedtek a TFSE-BESTRONG csapatától.

A Nyíregyházi Sportcentrum legfiatalabb futsaljátékosai, az U15-ösök is „belecsaptak a lecsóba” a hétvégén Újfehértón. Az első bajnoki fordulójukon négy mérkőzést játszottak a fiatalok. A találkozót egy győzelemmel, egy döntetlennel  és két vereséggel zárták.  Az NYSC gárdája legközelebb január 29-én lép pályára.

A folytatásban az U17-esek január 21-én a XII. Nemzetközi Teremlabdarúgó Tornán vesznek részt Cigándon.

Eredmények:

Balkányi SE – Nyíregyházi Sportcentrum 0-2

Sényő-Cornifex FC – Nyíregyházi Sportcentrum 4-1

Újfehértó SE – Nyíregyházi Sportcentrum 2-2

Nyíregyházi Sportcentrum – Geszteréd Futsal 0-4