Bronzérmes a Nyíregyházi Sportcentrum csapata

Vasárnap a bronzmérkőzéssel és a döntővel zárult a Torma Ágnes U20 Országos Röplabda Bajnokság a Continental Arénában. A győztesnek záró serlegért az MTK és az UTE gárdája csapott össze, mely az UTE győzelmével zárult. A bronzmérkőzést a Nyíregyházi Sportcentrum a Békéscsabával vívta meg. Ezt a csatát a nyíregyháziak nyerték meg szettveszteség nélkül.

A vasárnapi délután díjkiosztón nemcsak a csapatokat, hanem a legjobb játékosokat is díjazták. A játékosoknak az elismeréseket Nagy Szabina, Nyíregyháza MJV önkormányzati képviselője, Pintér Andrea, válogatott röplabdázó, Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője és Veres Péter sokszoros válogatott röplabdázó adták át.

A ‘Legjobb védekező’ elismerést Farkas Gréta vehette át, a ‘Legtechnikásabb játékosRufin-Martinez Lilian lett, s két röplabdás – Pampuch Gréta és Tolnai Janka – vehette át a ‘Legjobb nyíregyházi játékosok’ díját.

Fotó: Kohut Árpád