A Hónap sportolója egyéniben Tarjányi István

A Nyíregyházi Sportcentrum hónapról hónapra díjazza a legeredményesebb sportolóit. Januárban ezt az elismerést az egyesület kerekesszékes vívója, Tarjányi István érdemelte ki. István január elején a Cardiffban rendezett Kerekesszékes Vívó Világkupát kardban bronzéremmel zárta, a hónap végén pedig a Kerekesszékes Vívó Országos Bajnokságon duplázott, kardban és párbajtőrben is ezüstérmet szerzett. A nyíregyházi sportoló következő nagy célkitűzése a párizsi paralimpiai kvalifikáció, amit az elmúlt világversenyek érmes helyezései megerősítettek számára, így a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőjeként 5. a világranglistán. A díjat Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV Polgármestere és Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke, a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetségének elnöke adta át a Continental Arénában.