Egy ezüst és kettő bronzéremet szereztek a tájékozódási futók a bajnoki hétvégén

A hétvégén (10.14-15.) rendezték Szentgál térségében a Hosszútávú Országos Bajnokságot és a Pontbegyűjtő Csapatbajnokságot, ahol a Nyíregyházi Sportcentrum tájfutói is képviseltették magukat.

Két évszakban versenyeztek a bajnoki címekért a versenyzők: szombaton – az egyéni bajnokságon – még nyári meleg, vasárnap – a csapatbajnokságon – már hideg őszi idő várta a résztvevőket.

Egyéniben Veress Anna állhatott fel a dobogó 3. fokára, míg 6 versenyzőnk végzett 4-6. helyen.A csapatversenyen 2 érmet szereztek a fiatalok: ezüstérmet szerzett a F20-as váltónk, bronzérmet pedig az N14-es váltónk.