Két mérkőzés két győzelem

Vasárnap ismét pályára lépett a Nyíregyházi Sportcentrum Sasok U12-es fiú kézilabda együttese, ezúttal Cigándon mérkőztek. Első meccsükön Dombráddal játszottak. Végig vezetve, sikerült magabiztos győzelmet aratni. Második mérkőzésükön nagy küzdelemben sikerült a Fehérgyarmat ellen is nyerni.

Remek tavaszi sorozatban vagyunk. Az elmúlt hat meccsünk eredménye: 5 győzelem, egy döntetlen. – nyilatkozta Ungvár Sándor, a Sasok edzője.

Eredmények:

Nyíegyházi Sportcentrum Sasok U12 – Dombrádi Mobil DSE 18:11

Nyíregyházi Sportcentrum Sasok U12 – Fehérgyarmati VSE 16:15

A csapat játékosai: Horváth Gergő (kapus), Szuetta Benedek, Pfeffer Bence, Kőhalmi Richàrd,Kutasi Botond, Leskó Zsombor, Orosz Ádám, Barta Hunor, Hankóczki Soma, Iván Marcell (mezőnyjátékosok) Ungvári Sándor (edző) fotó:Pfeffer Gàbor