Több ezren a Fitt-Városon – Nagy siker volt a sportos majális

Első alkalommal rendezték meg Nyíregyházán a Mozdulj Nyíregyháza! jubileuma alkalmából a Fitt-Várost. A Continental Aréna parkolója, a küzdőtér, az uszoda mind-mind megtelt a különböző sportágakat kipróbáló városlakókkal.

A Nyíregyházi Sportcentrum és Nyíregyháza Önkormányzata által közösen szervezett eseményen a városrészek egy akadálypályán mérhették össze erejüket, a Városrészek Bajnoka végül Nyírszőlős lett. A leggyorsabb sportcentrumos szakág címet a tőrvívók szerezték meg, de lehetett találkozni a röplabda és a kosárlabda együttes tagjaival, ingyenes volt az uszoda, és külön programokkal készültek az ovisoknak.

Számos színpadi produkció színesítette a napot, a tombolasorsolás fődíja pedig egy kerékpár volt.

A napot Rubint Réka edzése zárta, melyen teljesen megtelt az Aréna küzdőtere. 

www.nyiregyhaza.hu

Fotó:Trifonov Éva