Korosztályos bajnok atléta lett a Hónap sportolója egyéniben

Nem volt könnyű dolga a Nyíregyházi Sportcentrum döntéshozóinak, amikor a Nyíregyházi Sportcentrum sportolói között február hónap legjobbját keresték az egyéni sportágakban.A Nyíregyházi Sportcentrum fiatal klasszisa, Hegedüs Zorka februárban az U16 fedett pályás atlétikai országos bajnokságon nyújtott teljesítményért érdemelte ki a kitüntető elismerést. A nyíregyházi atléta távol- és ötösugrásban állhatott fel a dobogó legfelső fokára, a lány 4×200 méteres váltó tagjaként ( Bácskai Kata, Körmendi Réka, Tilki Flóra, Hegedüs Zorka) pedig bronzérmes lett.

Zorka az Apáczai Csere János Általános Iskola kiváló, végzős tanulója. Másodikos korában kezdte az atletizálást Bakosiné Szenczi Erika tanítványaként. Edzője szerint fiatal kora ellenére mérhetetlen alázattal van sportága, az atlétika iránt. A díjat Dr. Mohácsi Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. sportigazgatója adta át.