Fiatal futsalos a Hónap sportolója csapatban

A Nyíregyházi Sportcentrum ettől az évtől kezdve minden hónapban díjazza az előző hónap legeredményesebb, legjobb teljesítményt nyújtott sportolóját.Februárban a csapat sportágakban egy fiatal, tehetséges futsalos, Urr Dániel érdemelte ki a Hónap sportolója elismerést. Urr Dániel a Vasvári Pál Gimnázium tanulója, a Nyíregyházi Sportcentrum U17-es együttesének meghatározó játékosa, aki tehetsége révén már a felnőtt NBI-es keretnek is tagja lett.

Szabó Dávid tanítványa vezeti az országos bajnokság góllövő listáját, jelenleg 34 találatnál jár. Edzője szerint kapu előtt nagyon veszélyes, jó a helyzet kihasználása, ugyanakkor igazi csapatember.

A díjat Dr. Mohácsi Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. Sportigazgatója adta át.