Tarjányi István Washingtonban versenyzett

Január 14-17-ig Washingtonban  kerül megrendezésre a Kerekesszékes Vívó Világkupa. A Nyíregyházi Sportcentrum sportolója, Tarjányi István szombaton kardban versenyzett. Istvánnak a világranglistán elfoglalt 3. helye miatt csak a direktkieséses táblán kellett becsatlakozni a versenybe. Első asszójában a francia Vadon ellen 15:4 re győzött. A következő ellenfele, a görög Triantafyllou ellen szoros asszóban 15:13-ra maradt alul, ezzel az 5. helyen végzett. Vasárnap a párbajtőrrel folytatódtak a küzdelmek. A nyíregyházi sportoló a csoport mérkőzéseket négy győzelemmel és egy vereséggel teljesítette. A direktkieséses táblán először az amerikai Rogers ellen győzött 15:8-ra,majd nagy küzdelemben 1 találattal maradt alul a brit Coutya ellen, aki ezek után ezt a világkupa versenyt is megnyerte.  Tarjányi István a 7. helyen végzett.

A világranglista állásában nem történt változás, István továbbra is a 3. helyen áll.