Jól szerepeltek a kardozók

A hétvégén nagyüzem volt a Nyíregyházi Sportcentrum kardozóinak. Szombaton a korosztályos Magyar Kard Kupán vettek részt Budapesten, ahol a nyíregyháziak derekasan helytálltak. A csoport mérkőzésekben mindenkinek volt legalább egy győzelme, de voltak, akiknek három is sikerült. A direktkieséses táblára négy nyíregyházi versenyző jutott fel, ketten a legjobb 32-ben végeztek. Vasárnap az U14-esek a GKK (Gerevich, Kovács, Kárpáti) körversenyen szerepeltek szintén Budapesten. Mind a fiúknál, mind a lányoknál Pákey Béla tanítványainak két győzelme volt a csoport mérkőzésekben, így mindenki feljutott a direktkieséses táblára.

Magyar Kupa eredmények:

24. Kruták Dávid 26. Varga Csanád 42. Tar Zsombor 51. Tar Balázs 57. Simkó Levente 64. Miholecz Mátyás 68. Takács Tamás

GKK(Gerevics, Kovács, Kárpáti) körverseny  eredmények:

újonc leány kard : 26. Nagy Hanna Boglárka 33. Mester Nikolett 36. Szakos Izabella

újonc fiú kard : 37. Szabó Dániel 42. Tar Csanád

 Edző:Pàkey Bèla