A Sportcentrum csapata  nyerte a szombati találkozót

November első hétvégéjén az NYSC ifi kézilabda csapata a tabellán jelenleg a kilencedik helyen posztoló KIKI-SKFT csapatát látta vendégül. A vendégeknek a hazai nem sok lehetőséget adtak, már az első félidőt 22:14-re vezette Bursac Bozidar együttese. A fordulatos első félidő után a második félidő is izgalmasra sikeredett. A szombati mérkőzés 42:33-ra nyíregyházi győzelemmel zárult. Pihenőre nem sok idő marad, hiszen november 10-én már Kazincbarcikán bizonyíthat Bursac Bozidar csapata.

A hetedik forduló eredménye: Nyíregyházi Sportcentrum – KIKI SKFT 42:33 (22:14)

A csapat játékosai: Sztányi Ádám, Kiss Bálint, Terebes Milán, Gyebróczki Áron, Daskó Bende Balázs, Török Dániel, Titi Bence, Pál Zsolt, Weibli Zoltán, Csobán Nándor, Seregi Botond Zoltán, Kruták Bende, Kórik LeventeEdző: Bursac Bozidar