Sárospatakon is győztek

Újabb győzelmet zsebelt be a Nyíregyházi Sportcentrum U18 kézilabda csapata. Jobbágy René kézisei november 2-án, kedden Sárospatakon játszották a következő bajnoki fordulót. A nyíregyháziak már az első félidőben 19:24-re vezettek, s bár a hazaiak küzdöttek, de nem sikerült a meccset behúzni. 36:38-ra a Nyíregyházi Sportcentrum győzött, ezzel pedig továbbra is veretlenül vezetik a tabellát. Jobbágy René csapata a hétvégén, november 6-án 11.00 órától újabb mérkőzést játszik a Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnokában, a Tiszavasvári úton. Ezúttal hazai pályán a DVTK I. együttesét látják vendégül.

Eredmény: Sárospataki TC – Nyíregyházi Sportcentrum 36:38 ( 19:24)

A csapat tagjai: Kádár Attila, Sziklai Szabolcs, Gyarmati Attila Máté, Horváth Bence Mihály, Kórik Levente, Kovács Gergely, Kozma Bence, Petneházi Dávid, Seregi Botond Zoltán, Sütő Márk, Weibli Zoltán, Ujfalussy Kristóf, Sztányi Ádám, Szabó Szilárd, Szónok Bálint, Szanics Gábor Sándor

Edző: Jobbágy René