„Szuper Bajnok” a Rajal Birs csapata

Csütörtökön délután rekkenő hőségben zajlott le a Dechatlon-Konyha Möbel Kft.- Nyíregyházi Sportcentrum Kispályás Bajnokság a Városi Stadionban. A szenzációs mérkőzésekre nagyon sokan kilátogattak szurkolni.

A döntőben a RAJAL BIRS 2:0 arányban győzött a kitűnő erőket felvonultató GRAY WOLVES csapata ellen. A RAJAL BIRS csapata ezzel a győzelemmel száz százalékos teljesítménnyel veretlenül zárta a 2021-2022. évi bajnokságot és lett Nyíregyháza 2021-2022. évi „Szuper Bajnoka” szabadtéren.  A díjakat Listván Attila, a kupa felajánlója és Dajka László adták át. A MINI Labdarúgó Szövetség által felajánlott egy garnitúra mezt a győztes csapat nevében Kormány Zoltán a döntő második helyezett GRAY WOLVES csapatának.