HET-BAND – KÖZ-ÉP-ÚT KFT. A “SZUPER BAJNOK”

A hétvégén befejeződött a 2021-2022. évi DECHATLON-KONYHA MÖBEL-NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Teremlabdarúgó Bajnokság.

A „SZUPER DÖNTŐBE” került nyolc csapat két négyes csoportban körmérkőzéses formábanjátszott selejtezőt.

Az “A” csoport győzteseként a HET-BAND-KÖZ-ÉP-ÚT KFT. került a döntőbe, a MARSO KFT. pedig a harmadik helyért játszhatott.

A “B” csoportból a RAJAL BIRS csapata került ki győztesen és játszhatott döntőt. ANYÍR-SL KFT. pedig másodikként a harmadik helyért játszhatott.

A HET-BAND-KÖZ-ÉP-ÚT KFT veretlenül csupán egy döntetlennel lett Nyíregyháza 2021-2022.évi “SZUPER TEREMBAJNOKA”, megelőzve a RAJAL BIRS és a MARSO együttesét.

A díjakat Dr. SZABÓ TÜNDE,SPORTÉRT FELELŐS ÁLLAMTITKÁR

Dr.KOVÁCS FERENC, NYÍREGYHÁZA MJV POLGÁRMESTERE

MUCSI GERGELY, A DECATHLON NYÍREGYHÁZI VEZETŐJE

KŐHALMI RICCHÁRD, A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NONPROFIT KFT. ÉS BUKOVENSZKI ZOLTÁN, A BIZZARD FIT KFT. KÉPVISELŐJE adták át.