Hazai és nemzetközi szereplés

A hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum vívó szakága két versenyen is képviselte Nyíregyházát. A serdülők Szolnokon az utánpótlás vidék bajnokságon vettek részt.

A nyíregyházi fiatalok női kardcsapata a második helyen végeztek. (csapattagok: Kántor Anett, Nagy Hanna, Boglárka, Szakos Izabella) A fiúk sem maradtak el a lányoktól. Csapatban ők is a dobogó második fokára állhattak fel. (csapattagok: Szabó Dániel, Tar Balázs, Tar Zsombor) Női kard egyéniben Kántor Anett 8., Nagy Hanna Boglárka 10., Szakos Izabella 11. lett. Fiú kard egyéniben Szabó Dániel a 10., Tar Zsombor a 11., Tar Balázs pedig a 12. helyen végzett.

Budapesten rendezték meg az U23 EFC Nemzetközi női kard versenyt, melyen a Nyíregyházi Sportcentrum vívója, Nyíri Villő a rangos 7. helyen végzett. Ez nagyon szép eredménynek számít, mivel Villő még csak 18 éves lesz az idén. A szintén nyíregyházi Halász Panna, aki még csak 17 éves, a 19. helyen zárt.