Ovi-Röpi Kupa Fesztivál

Kedden délelőtt az Ovi-Sport Közhasznú Alapítvány, a Magyar Röplabda Szövetség támogatásával, a Nyíregyházi Sportcentrummal és a Bem József Általános Iskolával együttműködve rendezte meg Nyíregyházán az Ovi-Röpi Kupát.

A napot Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyházi MJV Polgármestere nyitotta meg.A vidám, jó hangulatú eseményre 9 nyíregyházi óvodából 16 csapat, 130 gyerekkel érkezett.

A rendezvény célja egy nagy közös játék volt, ahol az óvodások megismerkedhettek a röplabdával, a zsinórlabdával, mint játékkal, mint sporttal.

A zsinórlabda mellett a különböző állomásokon a gyerekek játékos képességfejlesztő feladatokat teljesítettek. Az esemény végén mindenki győztesen távozott. Az érmeket Ludvig Zsolt, az MRSZ főtitkára, Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője, Dr. Baloghné Mester Éva, a Bem József Általános Iskola Igazgatónője, Dr.Molnár Andrea, az Ovi-Sport Közhasznú Alapítvány elnöke és a Fatum-Nyíregyháza játékosai (Lászlop Alexandre, Bodovics Hanna és Vajda Beáta) adták át.

A rendezvényen a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás röplabdásai segédkeztek.