Három mérkőzés három győzelem

A hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U15 OGYB III.oszt. röplabda együttese hazai pályán, a Vasvári Pál Gimnáziumban játszotta le a bajnokság a soron következő fordulóját. Sztányi Tibor játékosai   három mérkőzést játszottak a szombati nap folyamán. Előbb az EVSI-A együttese ellen arattak 3-0-s győzelmet, majd a KSE gyerek zöld csapata ellen vívták nagy csatát, itt is nyertek 3-0-ra, majd végül a BRSE-PINK gárdája következett. A békéscsabaiak  nem adták könnyen magukat, de így is nyíregyházi győzelem született.

Eredmények:

dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III.osztály Kelet Kvali ’S’

Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ – EVSI-A 3-0

Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ – KSE gyerek zöld 3-0

Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ – BRSE Pink 2-1

A csapat tagjai: Pethő Nóra, Savic Lea, Vitéz Barbara, Mázsári Hanna Laura, Czeglédi Laura Blanka, Helmeczi Luca, Pál Dorottya, Nagyváti Sára Erzsébet, Oroszvári Csenge, Kővári Virág Fanni

Edző: Sztányi Tibor

A csapatot segítette: Vitéz Veronika