Véget ért az U19 I.o. bajnokság a Nyíregyházi Sportcentrum röplabdásainak

Vasárnap a Besenyszögön megrendezésre kerülő helyosztó tornán a 9-12. helyért küzdöttek az U19 röplabda  csapatok. A nyíregyháziakra három meccs várt. Az elsőt a Szolnoki SPC ellen, a másodikat a Szent Benedek RA-Piros csapatával, az utolsót pedig a 1.MCM-Diamant RÖAK-kal játszották. Erdősné  Balogh Erika tanítványai  ezen a napon kitették a szívüket a pályára és mindhárom mérkőzésüket megnyerték, ezzel a 9. helyen zárták a bajnokságot.

• Nagyon büszke vagyok a lányokra, mert mint ebben a szezonban, most sem sikerült teljes csapattal elutazni a versenyre, de ennek ellenére sikerült hoznunk ezt a nehéz napot és megszerezni a 9. helyet. – nyilatkozta a nyíregyháziak edzője.

Eredmények:

Torma Ágnes U19 I. osztály 9-12.helyért

Szolnoki SPC – Nyíregyházi Sportcentrum 1-3

Szent Benedek RA-Piros – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Nyíregyházi Sportcentrum – 1. MCM-Diamant  RÖAK 3-1

A csapa játékosai: Rufin-Martinez Lilian, Vári Zsófia, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Mezősi Laura Virág, Klebersz Lili, Székely Eszter, Sipos Natália, Berki Szonja, Farkas Gréta

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna