A legjobb nyolc között az U21 röplabda csapat

Budapesten lépett pályára a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U21 röplabda együttese. Erdősné Balogh Erika csapatának gyakorlatilag feladó nélkül kellett elutazniuk, de ezzel a problémával idén már találkoztak, szerencsére az eredetileg liberó poszton játszó Farkas Grétának ezt sikerült megoldania.

• A lányok komolyan és nagyon motiváltan vették a játékot. A második meccsen az MTK ellen sem sok esélyünk volt, de a játékosaim mindent megtettek és emelt fővel tudtunk lejönni a pályáról. A folytatás is nagyon kemény lesz. Április 23-án a négy csoport második helyezett csapatai egy napon fognak játszani, mindenki – mindenkivel és az első kettő fog továbbjutni a döntőbe. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika.

Eredmények:

Kispest SE – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Nyíregyházi Sportcentrum – MTK Budapest 0-3

A csapat játékosai: Bodnár Eszter, Rufin-Martinez Lilian, Farkas Gréta, Földi Boglárka Anna, Berettyán Csilla, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Szekély Eszter, Berki Szonja

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna