Győzelmek itthon és idegenben

A hétvégén  a Nyíregyházi Sportcentrum U13-as csapatai itthon és idegenben is pályára léptek. Az U13 II. osztályú csapat Miskolcon mérkőzött meg előbb a KSE mini kék együttese ellen, majd a hazaiak gárdája, a Miskolc volt az ellenfél. Szekér Lászlóné játékosai mindkét meccsüket győzelemmel zárták, mellyel a tabella élén állnak. Az NYSC I.osztályú játékosai a Szolnok csapata ellen hazai pályán mérkőztek a Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornacsarnokában. Moravszki Gyula és Moravszki Gyuláné tanítványai a Szolnok elleni győzelemmel az alapszakaszt veretlenül, 14 mérkőzésből 14 győzelemmel fejezték be.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum -KSE mini kék 2-1

Nyíregyházi Sportcentrum – Miskolci Sportiskola 3-0

A csapat tagjai: Réti Boglárka, Rosszay Tímea, Horváth Dóra, Kovács Alexandra, Erdész Laura, Varga Lilla, Bánóczi Bori.

Edző: Szekér Lászlóné, Sztányi Tibor

Eredmény: Szolnok SPC-Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

A csapat tagjai : Pampuch Gréta, Madura Anna, Sulyok Csenge, Piószegi Regina, Kalló Olívia, Palicz Vivien, Szabó Lívia, Révész Odett, Szulyák Ágnes

Edzők :Moravszki Gyula és Moravszki Gyuláné