Két nap három győzelem

Az elmúlt héten kétszer is útra kelt a Nyíregyházi Sportcentrum U15 röplabda együttese. Február 16-án az UTE Röplabda Csarnokában pótolták a covid járvány miatt elmaradt középszakasz első fordulójának egyik mérkőzését. Moravszki Gyuláné és Moravszki Gyula tanítványai az igen képzett jó erőből álló UTE ellen magabiztos játékkal 3:0 arányban győzedelmeskedtek. A nyíregyházi lányok mérkőzésről mérkőzésre javuló formát mutatva várták a következő forduló megmérettetését, ami nem is váratott sokáig magára, hiszen a hétvégén már Budaörsön szálltak ringbe. A nyitómérkőzésen a szombathelyi lányok ellen 3:0-s győzelmet abszolváltak, majd következett a Budaörs együttese, akik szintén nem találtak fogást a szabolcsiakon.

Eredmények:

UTE U15 A – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Szombathelyi SI ’A’ – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Budaörsi DSE – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

A csapat tagjai: László Molli, Madura Anna, Farkas Réka, Olcsvári Kincső, Virányi Anna, Ujlaky Hanna, Pampuch Gréta, Békési Alexandra, Perevala Jázmin, Sitku Panna, Buzai Barbara Zsófia

Edző: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula