Remek első félidő a listavezetővel

A Nyíregyházi Sportcentrum U18 fiú kosárlabda csapata meglehetősen sűrű időszakon van túl, az elmúlt héten három kiélezett mérkőzést játszottak. Január 19-én hazai pályán a listavezető ATOMERŐMŰ együttesét fogadták.

Szollár Gergő edző nyilatkozata:Emelem a kalapom a srácok előtt! Ebben a betegségekkel, sérülésekkel és félévzárással bonyolított időszakban is remek munkát végeznek. A mai mérkőzésen kilenc bevethető, köztük öt másodéves játékossal remek első félidőt játszottunk a listavezetővel. A második játékrészre sajnos feléltük a tartalékainkat, így a győzelmet nem sikerült kiharcolni.  Időként az eredmény céljaink elérésében kudarcot vallunk, ám a sport ezzel jár.  Hosszú út áll még előttünk, de még nagyobb akarattal és erővel dolgozunk tovább!

Nyíregyházi Sportcentrum U18/A   –  Atomerőmű GYKSE U18/A  69-98  (19-25,25-20,14-30,11-23)

Nyíregyházi Sportcentrum:Elek 16/3,Nagy, Nádasi 10, Sipos, Simon, Mokánszki 24, Dauda 8, Méhész 1, Kazsuk 10.