Győzelemmel felérő vereség!


Nem volt könnyű helyzetben a soron következő fordulója előtt a Nyíregyházi Sportcentrum U16 fiú kosárlabda csapata. Két alapemberre betegség miatt nem számíthattak, egy játékost pedig sérülés hátráltatott. Ennek ellenére olyan teljesítményt produkált a nyíregyházi együttes, amelyre nehéz szavakat találni. Igaz kikaptak a Sportcentrumosok a végén 11 ponttal a Debreceni Kosárlabda Akadémia ellen, de a második félidőt megnyerték Brúgós Olivér játékosai, ami egy nagyon komoly teljesítmény.


Brúgós Olivér edző: Nagyon büszke vagyok mindenkire aki pályára lépett, de különösen a cserejátékosok teljesítményére. A mérkőzésen mutatott elszántságra és mentalitásra lehet építeni a jövőben. Remélem meg tudjuk őrizni ezt a formát, és akkor a legjobb csapatok ellen is lehet keresnivalónk.


Nyíregyházi Sportcentrum /A  –  DEAC KA U16/A      63-74   (13-15,12-25,18-22,20-12)

Nyíregyházi Sportcentrum: Pollák 6, Takács B. 7,Kassai 10, Szabados 7, Kristóf 9/3,  Bíró 3/3, Pásztor 9, Lekka, Paulik 12/3, Takács M.