Decemberben Öregfiúk Torna Nyíregyházán

Immáron harmadik alkalommal pattog majd a labda Fáraó Bútor Eger 40+ Öregfiúk Torna Nyíregyházán.

A kétnapos tornát december 4-5. között a Nyíregyházi Sportcentrum rendezi meg, amelyre a szervezők 24 csapatjelentkezését várják, hangzott el a november 5-ei, pénteki sajtótájékoztatón a Continental Arénában.

A jelenlévőket Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője köszöntötte, majd átadta a szót Kormány Zoltánnak, aki a Fáraó Bútor Eger képviseletében elmondta, hogy reményeik szerint nemzetközi lesz a torna, hiszen Romániából és Szlovákiából is érkeznek majd csapatok.

– Először is szeretném megköszönni az itt jelenlévő Kvaka Árpádnak, a megyei labdarúgó szövetség igazgatójának, hogy a rendezvény mellé álltak. A tornára egészen november végéig várjuk a csapatok jelentkezését.  Az helyezettek értékes pénzbeli jutalomban részesülnek. Az I. helyezett 150.000 Ft.-ot, a II.  75.000 Ft-ot, a III. 50.000 Ft.-ot, a negyedik helyezett 25.000 Ft-ot kap majd. Ezenfelül díjazzuk majd a gólkirályt, a legjobb játékost és a legjobb kapust is. – mondta el Dajka László, főszervező.