Négy érem Szombathelyről

Már hagyomány, hogy a nyíregyházi dobók részt vesznek a Szombathelyi Dobó Se – Németh Pál Dobóakadémia Versenysorozatán. Most sem volt ez másképp. Szeptember 29-én, szerdán három Nyíregyházi Sportcentrumos dobóatléta is útra kelt Kerekes László, edzővel. A nyíregyháziak diszkoszvetésben és súlylökésben álltak a dobókörbe. Szikszai Róbert nem sokat teketóriázott, 63.01 méteres dobásával lett első. A nyíregyházi Czabán Áron is remekelt, 38.77 méterrel a dobogó harmadik fokára állhatott fel, a serdülő-junior kategóriában pedig negyedik lett 42.93-mal. Előtte végzett ugyanebben a korosztályban Bucsánszky Zsombor, aki bronzérmesként (43.50) zárta a számát.  Zsombor emellett a férfiak súlylökő számában 11.96-tal aranyérmet szerzett.

Eredmények:

Súlylökés – 1. Bucsánszky Zsombor 11.96