Nyíregyháza amatőr teke csapatbajnoka lett a Het-Band Kft. csapata

Ünnepélyes keretek között vasárnap délben került sor a Városi Amatőr Nyíregyházi Sportcentrum Teke Csapatbajnokság eredményhirdetésére a Városi Stadion tekecsarnokában.

Kőhalmi Richard a Nyíregyházi Sportcentrum igazgatója hosszasan méltatta az igen színvonalas bajnokságot és örömét fejezte ki, hogy egyre többen művelik ezt a sportot városunkban. Biztosította a jelenlévőket, hogy a város és a  Nyíregyházi Sportcentrum vezetése a továbbiakban is támogatja a bajnokság bonyolítását.

Az ügyvezető külön köszönetet mondott Tálas Miklósnak a bajnokság színvonalas lebonyolításáért és odaadó önzetlen munkájáért tárgyjutalomban részesítette.

A köszöntő szavak után az ügyvezető átadta díjakat a bajnokságban eredményesen szereplő versenyzőknek.

EREDMÉNYEK:

CSAPATVERSENY: