Sikeres felkészülési torna

A hétvégén Kikindára utaztak a Nyíregyházi Sportcentrum röplabdás utánpótlás játékosai a „Ludaja Cup” Kikinda 2021 Nemzetközi Röplabda Felkészülési Tornára. A nyíregyházi lányok Moravszki Gyuláné és Moravszki Gyula irányításával három korosztályban is megmutathatták a tudásukat, így a 2006, 2007 és a 2008-as kategóriában is versenyeztek. A kikandiai tornán több mint 850 játékos versenyzett a kezdőktől egészen az U21-es korosztályig, ahol a csapatok körmérkőzés formájában, két nyert játszmáig játszottak. A Nyíregyházi Sportcentrum összesen nyolc izgalmas mérkőzést játszott és az eredmények is magukért beszélnek. A 2008-as kategóriában  1. helyezést, a 2006-os korosztályban 2. helyezést értek a nyíregyháziak,  a 2007-es korosztályban pedig harmadik lett a Nyíregyházi Sportcentrum együttese.

A csapat tagjai: Farkas Réka, Sitku Panna, Pampuch Gréta, Békési Alexandra, Virányi Anna, Ujlaky Hanna, Perevala Jázmin,  Madura Anna,  Buzai Barbara Zsófia, Kovács Fanni,  László Molli, Olcsvári Kincső

Edző: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula